صفحه اصلی / اخبار / رفع موانع تولید باید سرلوحه کار معاونین صنایع استان ها باشد/ در مبارزه با فساد پیشرفت چشمگیری داشته ایم

رفع موانع تولید باید سرلوحه کار معاونین صنایع استان ها باشد/ در مبارزه با فساد پیشرفت چشمگیری داشته ایم

اکبر صادقی در گردهمایی معاونین صنایع استان ها با اشاره به اینکه رسیدگی به شکایات جز وظایف این دفتر است گفت: نگاه ما پیشگیرانه است و ما خودمان را در کنار شما می بینیم و استقرار سامانه های الکترونیکی در این راه به ما کمک می کند.

او گفت: سامانه جامع تجارت که از تامین تا توزیع را پوشش می دهد، در جهت پیشگیری از فساد مثمر ثمر است.
وی با اشاره به الکترونیکی کردن سفارش ها گفت: عمده ترین مشکلات در ثبت سفارش ها بوده است و ما هر جا که بتوانیم فرایندهای رو به مشتری را شناسایی و با احصا آنها با فساد مبارزه کرده ایم.
صادقی در بخش دیگری از صحبت هایش به رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمنان تهاجم شدید اقتصادی علیه ما دارند و مدیران باید در این جنگ اقتصادی برای پیگیری برنامه ها عزم جدی داشته باشند.
او ادامه داد: تولید در استان ها از نشانه های هدفگذاری دشمن است و معاونین استان ها باید رفع موانع تولید را برای تسهیل امور سرلوحه کار خود قرار دهند.
صادقی با اشاره به اینکه وزارت صنعت در تمامی شاخص ها رتبه بالایی را در بین وزارتخانه های دیگر کسب کرده است گفت: وزارت صنعت در مبارزه با فساد پیشرفت چشمگیر ی داشته است.
مدیر کل بازرسی وزارت صنعت به نظارت دقیق بر عملکرد زیر مجموعه ها اشاره کرد و گفت: عمده تخلفات در حوزه کارشناسی اتفاق می افتد و باید مدیران نظارت بیشتری داشته باشند تا این تخلفات صورت نگیرد.

About مدیر

Check Also

فلزات آنلاین: رشد ۳۰ درصدی تولید آهن اسفنجی/ بومی‌سازی سیستم تصفیه پساب

انتشاربه گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *